Vlastnosti
Pre výrobcov a prevádzkovateľov vozového parku je hodnota založená skôr na integrácii ako v jednotnom hodnotení kapacity. Univerzálna kompatibilita batérií podporuje viac ako jeden program drakov. Advanced BMS 2.0 je už zosúladený s BOYING, VK a JIYI, čo obmedzuje prácu navyše s protokolom v letovej zostave. Vzdialené monitorovanie pomocou počítača alebo aplikácie poskytuje pracovníkom údržby spoločný pohľad na stav balenia. Vyvážený port umožňuje nabíjanie a vyváženie na štandardnom vybavení, ktoré sa už používa v dielni.
| Nominálna kapacita | 35Ah |
| Menovité napätie | 45.6V |
| Konfigurácia | 12S |
| ohodnotiť | 2C/10C/25C |
| Sila | 1596 Wh |
| Veľkosť (mm ± 5 %) | 110*170*240mm |
| Hmotnosť (g±5 %) | 7260g |


Referenčné modely
| Kapacita | séria | Napätie (V) | Veľkosť | Špičkový výboj |
|
16Ah |
12S |
44.4V |
90*160*220mm |
25C |
|
17Ah |
12S |
44.4V |
91 * 163 * 218 mm |
10C |
|
18Ah |
12S |
44.4V |
110*168*243 mm |
25C |
|
22Ah |
12S |
44.4V |
110*168*243 mm |
25C |
|
18Ah |
14S |
51.8V |
110*168*243 mm |
25C |
|
22Ah |
14S |
51.8V |
110*170*240mm |
25C |
|
22Ah |
6S |
22.8V |
92 * 73 * 227 mm |
25C |
|
22Ah |
12S |
45.6V |
110*168*243 mm |
25C |
|
28Ah |
14S |
53.2V |
110*168*285mm |
15C |
|
22Ah |
14S |
53.2V |
110*168*243 mm |
25C |
|
25Ah |
14S |
51.8V |
110*170*240mm |
25C |
|
28Ah |
14S |
51.8V |
110*168*285mm |
15C |
|
30 Ah |
12S |
44.4V |
110*168*243 mm |
10C |
|
32 Ah |
14S |
51.8V |
110*168*243 mm |
5C |
|
35Ah |
14S |
51.8V |
110*170*240mm |
5C |
Aplikačné scenáre




FAQ
Ako sa vypočítava cena?
Cena závisí od kapacity, množstva objednávky, prispôsobenia konektora alebo krytu a obchodného termínu.
Znižuje väčší ročný objem jednotkovú cenu?
Objemy OEM a distribútorov môžu byť kótované na úrovni úrovní.
Aké kontroly kvality sa vykonávajú pred odoslaním?
Každé balenie je pred balením skontrolované z hľadiska napätia, kapacity, izolácie a funkcie BMS.
Aká dlhá je záručná doba?
Záručná doba je uvedená na cenovej ponuke a štítku priloženom k potvrdenému produktu. Zahŕňa výrobné chyby pri bežnom používaní UAV a schválených podmienkach nabíjania. Zneužitie, nad{2}}prúd, fyzické poškodenie a neoprávnené otvorenie sú vylúčené.
Môžete podporiť audit kvality kupujúceho?
áno. Výrobcovia a veľkí distribútori môžu po dohode preskúmať tok procesu, kontrolné body a metódu sledovateľnosti. Sériové čísla spájajú balenie s jeho kapacitou a výrobnou šaržou. Rozsah auditu je stanovený pred návštevou.
Populárne Tagy: Inteligentná batéria pre drony 12s 35000 mAh, Čína Výrobcovia, dodávatelia, továreň na inteligentné batérie pre drony 12s 35000 mAh








